پارکت لمینت
پارکت لمینت
پارکت لمینت
پارکت لمینت

معرفی پارکت لمینت موند فلور

پارکت موند فلور نام تجاری یکی از برندهای پارکت-لمینت با ضخامت ۸ میلیمتر می باشد و یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع چوب در آسیا و اروپا به شمار می رود.
به طور کلی مشخصات و استاندارد های پارکت موند فلور را می توان به صورت زیر بیان نمود.

– پارکت های موند فلور از نظر ضخامت ۸ میلیمتر می باشند.

– کلاس تردد (Class) این پارکتها ۳۲ بوده و حتی برای اماکن اداری و پردد نیز بسیار مناسب می باشند.

– پارکت لمینت ها توسط شیارهایی که به آنها کلیک گفته می شود و دور تا دور لمینت ها وجود دارد ، به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می شوند. کلیک های بکار رفته در پارکت موند فلور از نوع valinge که باعث سهولت و استحکام بیشتر در نصب می شود.

– کلاس ضد خش (AC-ABRASION CLASS) این پارکتها AC4 واقعی بوده و دارای استاندارد های سه گانه AC از معتبرترین مراکز سنجش اروپا می باشد. AC نشان دهنده ضریب سایش (ساییدگی) لمینت است که هر چه بالاتر باشد، لمینت کمتر خش برمی دارد.

– هر چه رنگ HDF مغز پارکت روشن تر باشد، کیفیت بالاتری دارد. این یعنی نیترات استفاده شده در مواد تشکیل دهنده آن حداقل است. پارکت های موند فلور نیز دارای HDF کاملا استاندارد است که از شکل ظاهری هر تایل پارکت به راحتی می توان متوجه رنگ HDF و کیفیت بالای آن شد.

– طبق استاندارد های مربوطه، دانسیته موند فلور برابر با ۸۶۰ است. این مورد علت محکم بودن HDF مغزی این پارکت هاست.

اطلاعات بسته بندی پارکت موند فلور :

سایز پارکت: ۸  * ۱۹۶ * ۱۲۱۶
تعداد در هر بسته: ۸ عدد
متراژ در هر بسته : ۱٫۹۰۷ متر مربع
تعداد در هر پالت: ۷۰ بسته
متراژ در هر پالت: ۱۳۳.۴۹ متر مربع

در نهایت به توجه به موارد گفته شده به صراحت می توان گفت تمامی استانداردهای به کارگرفته شده در تولید پارکت های موند فلور از استانداردهای جهانی مشخص شده برای تولید پارکت ۸ mm به مراتب فراتر رفته است. پس می توانید به راحتی و با خیالی آسوده این پارکت ها را خریداری نموده و از چیرگی زیبایی طبیعت بر محیط زندگی خود لذت ببرید.

نیکان تجارت، وارد کننده پارکت لمینت

Real Time Web Analytics